سفر را بیشتر بشناسیم

اگر بخواهیم خیلی کوتاه و روشن سفر را تعریف کرد، باید گفت سفر کاوش در جهان است برای کشف ناشناخته ها، برای کشف مکان های جدید، آشنایی با مردم و فرهنگ های جدید همچنین سفر دید شما را باز می کند و مرزهایی که در ذهنتان ساخته اید را از هم گسسته می کند و تجربه های زیادی به شما می آموزد.

فواید سفر - نوروز 97- آشا سیر پارس - تورهای نوین- نیو تور - newtour.ir

فواید مسافرت با تور

سفر لذت بخش ترین و بهترین مخاطره زندگی است که همگان مشتاق تجربه آن هستند.

روش های مختلفی برای مسافرت کردن وجود دارد که افراد ماجراجو و اهل سفر آن را امتحان می کنند تا سبک مخصوص خود را پیدا کنند. اما مسافرت با تور بهتر است یا سفرهای انفرادی و… بعضی از اشخاص فکر می کنند سفر با تور کسل کننده و محدود است و به همین دلیل ترجیح می دهند فردی سفر کنند. این افراد شاید تجربه ی خوبی از سفرهای قبلیشان که با تور بوده است نداشته اند و شاید هم تصوری نادرست است که بی دلیل در ذهنشان مانده است.

فواید سفر - نوروز 97- آشا سیر پارس - تورهای نوین- نیو تور - newtour.ir

 

با تور مسافرت بریم یا نه

مطمئنا نمی توان مطلقا گفت که سفر کردن با تور خوب است یا بد! این کاملا بستگی به روحیه و انتظارات شما از مسافرت و آژانس گردشگری ای دارد که با آن سفر کرده اید حتی زمان تور هم موثر است. افرادی که خیلی سفر می کنند و در این کار حرفه ای هستند شاید ترجیح بدهند تا تنهایی سفر کنند چون فکر می کنند اینطور آزادی بیشتری دارند و می توانند هیجان بیشتری را تجربه کنند و اگر با تور سفر کنند باید قوانین دست و پاگیری را تحمل کنند، دائم منتظر توضیحات تور لیدر (راهنمای تور) باشند و گروهی از مسافران مسن را همراهی کنند.

 اما اینطور نیست انتخاب آگاهانه تور با زمان مناسب می تواند ناشناخته هایی از مقصد رویایی تان را به شما نشان دهد. تورهایی هستند که فعالیت های بسیار جالبی برای مسافران ارائه مینمایند، معمولا راهنمایان تور به خاطر تجربه های زیادی که دارند، اطلاعات خیلی دقیقی از مقصد گردشگری دارند و در نتیجه سفر با آنها و استفاده از دانش آنها می تواند اطلاعات شما را در حد یک فرد محلی یا شاید حتی بیشتر از آن در مورد یک مکان تاریخی یا طبیعی افزایش دهد.

فواید سفر - نوروز 97- آشا سیر پارس - تورهای نوین- نیو تور - newtour.ir

مزایای تورها

       مطمئنا سفر کردن با تور مزیت ها و فواید فراوانی دارد که درزیر تعدادی از آنها را مطرح می کنیم.

  1. مسافرت با تور باعث کم شدن استرس می شود.
  2. خدماتی مانند رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، بسته به نوع تور شام و ناهار و صبحانه کاملا با هماهنگی قبلی و بدون نیاز به انجام فعالیتی از طرف شما انجام می شود.
  3. بالا رفتن اطلاعات در مورد مقصد و مسیر مسافرت.
  4. مسافرت با تور باعث کاهش اتلاف وقت میشود.
  5. یکی از مهم ترین ویژگی های سفر با تور افزایش امنیت در مسافرت است.
  6. ارائه راحت خدمات، مانند هماهنگ کردن هتل، پروازهای داخلی در مقصد.
  7. برنامه‌ریزی دقیق و مشخص که باعث کاهش هدر رفتن وقت و آسایش شما می‌شود.
  8. پرداخت هزینه‌ی کمتر نیز از مزایای مسافرت با تور است.

 فواید سفر - نوروز 97- آشا سیر پارس - تورهای نوین- نیو تور - newtour.ir

حال اگر با یک تور خوب و مناسب مسافرت کنید، دیگر هیچ کدام از این استرس ها و نگرانی ها را نخواهید داشت، تمام مسائل را به مسئولان تور بسپارید و از سفر خود لذت ببرید. درنهایت باید گفت هیچ مشکل و استرسی در سفر به همراه تور وجود ندارد، اگر تجربه فردی تان در سفر کردن کم است، فقط باید توجه داشت که تورهای ما را برای سفرهای خود انتخاب کنید.

Call Now Button