// جاذبه های نمک آبرود نوروز 97 | آشا سیر پارس _ تور های نوین _ مجری 30 استان ایران

آب و هوای نمک آبرود

خطه سبزشمال دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است، که به آن آب و هوای معتدل خزری می گویند. عوامل مؤثر در آب و هوای شهر نمک آبرود موارد فراوانی را در بر میگیرد که عبارتند از: گستره کوه های البرز، جهت قرار گرفتن آنها، ارتفاع مکان، نزدیکی به دریا، پوشش گیاهی، بادهای محلی، عرض جغرافیایی و پیش آمدن توده هوای شمالی و غربی، که در بین عوامل فوق نقش کوه ها و دریای خزر و بادها بیش از سایر عوامل می باشد.

مسیر دسترسی به نمک آبرود

شما برای رسیدن به نمک آبرود باید در مسیر جاده چالوس به تنکابن حرکت نمایید و در کیلومتر 12 به این منطقه دل انگیز توقف نمایید.

جاذبه های نمک آبرود

تله کابین-آشا سیر پارس- تورهای نوین- نیو تور- نوین تور-newtour.ir-نمک آبرود-نوروز 97

تله کابین

از بهترین جاذبه های نمک آبرود که سیل گردشگران را به این شهر سیاحتی فرا می خواند تله کابین های 1 و 2 میباشد که مرتفع ترین تله کابین کشور می باشد که در سال 1372 به بهره برداری رسیده است.

ماشین چهارچرخ ATV 2- آشا سیر پارس-تورهای نوین-نوین تور-نیو تور-newtour.ir-نمک آبرود-نوروز 97

ماشین چهارچرخ ATV

از پرهیجان ترین جاذبه های نمک آبرود است لازم به ذکر است همیشه در هنگام رانندگی با ATV از کلاه ایمنی مناسب، عینک مخصوص سواری و دستکش مناسب استفاده کنید. همینطور استفاده از بوت مخصوص و کاپشن هم شدیدا توصیه میشود. این وسایل در هنگام بروز حادثه از نقطه نقطه بدن شما حفاظت خواهند نمود.

سورتمه سواری- آشا سیر پارس-تورهای نوین-نوین تور-نیو تور-newtour.ir-نمک آبرود-نوروز 97

سورتمه سواری

اولین و طولانی ترین سورتمه احداث شده در کشور است که در طول مسیر خود در دل جنگل‌های انبوه نمک‌آبرود از لابلای درختان زیبا و مناظر چشم نواز عبور می‌کند. این سورتمه با طول مسیر 1250 متر است.

پارک تفریحی که دارای بخش های متعددی است همچون ترامبولین، ماشین تصادفی، مری‌گوراند، بوستر، فریزبی، تاب زنجیری و …

زیپ لاین- آشا سیر پارس-تورهای نوین-نوین تور-نیو تور-newtour.ir-نمک آبرود-نوروز 97

زیپ لاین

که یک سرگرمی پرهیجان است که این روزها توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است، مسافرانى که متقاضى استفاده از این سافارى پرنشاط هستند پس از آموزشى کوتاهی و پوشیدن لباسهاى مخصوص آماده هستند تا لحظاتى فراموش نشدنى را تجربه کنند.

 کارتینگ (karting)

پیست کارتینگ نمک آبرود روزانه تعداد زیادی از رانندگان حرفه ای و آماتور را از ساعت 10 صبح تا 8 شب پذیرا است.

ماشینهای R/C

اولین ویژگی ماشین های رادیوکنترل حرفه ای، سرعت و قدرت بالای آنها و همچنین سیستم فنربندی و شاسی پیشرفته این ماشین ها می باشد، ویژگی بارز و مهم دیگر این ماشین ها قابلیت تعمیر و تعویض قطعات ماشین و همچنین تقویت و ارتقاء این ماشین ها می باشد.

مجموعه پروازی- آشا سیر پارس-تورهای نوین-نوین تور-نیو تور-newtour.ir-نمک آبرود-نوروز 97

مجموعه پروازی

این مجموعه مجهز به امـکانات ویژه پروازی و دارای کادری حرفه ای است. هواپیماهای گلایدر و پاراگلاید، بالگرد، چتر، کایت و … شما را برفراز طبیعت آرام و با شکوه نمک آبرود به پرواز در خواهد آورد.

سینما 6 بعدی- آشا سیر پارس-تورهای نوین-نوین تور-نیو تور-newtour.ir-نمک آبرود-نوروز 97

سينما 6 بعدی

این سینما در ابتداي سال 90 به بهره برداري رسيد و با توجه به كيفيت سينما و فيلم هاي اكران شده مورد استقبال زياد گردشگران قرار گرفت.

پینت بال- آشا سیر پارس-تورهای نوین-نوین تور-نیو تور-newtour.ir-نمک آبرود-نوروز 97

معرفی پینت بال (Paint Ball)

بازی پینت بال از نظر سطح هیجان در رده بالای جدول ورزش های مهیج قرار دارد و از نظرتنوع در نوع و شرایط بازی بی نظیر است و همچنین چهارمین ورزش پرتحرک جهان می باشد.

پيست دوچرخه سواری بانوان - آشا سیر پارس-تورهای نوین-نوین تور-نیو تور-newtour.ir-نمک آبرود-نوروز 97

پيست دوچرخه سواری بانوان

تنها پیست جنگلی بانوان درشمال کشور می باشد. محلی امن و کاملا محصورشده و طبیعی است که فقط مختص بانوان بوده و در ضمن بهتر است که بانوان محترم یک کفش مناسب ورزشی همراه داشته باشند.

مجموعه تفريحي آكواليون- آشا سیر پارس-تورهای نوین-نوین تور-نیو تور-newtour.ir-نمک آبرود-نوروز 97

مجموعه تفريحي آكواليون (نمايش شير دريايي)

اين مکان با هدف اولیه ايجاد فضايي شاد و با نشاط براي بازديد كنندگان در شهرك توريستي نمك آبرود بنا شده است. محور اصلي كار اين مجموعه بر پايه نمايش مهيج شيردريايي می باشد. که بسیار زیبا و فرح بخش است.

زیست بوم نمک آبرود

گیاهان

درختان و گیاهان مختلفی در این منطقه وجود دارد که مانند دیگر مناطق شمال کشور بسیار متنوع و زیبا می باشند و از جاذبه های نمک آبرود به شمار می روند برای نمونه به تعدادی از آنها اشاره میکنیم: درختان بلند مازو و ممر، آزاد، انجیلی، توسکا به میزان انبوه، شمشاد که درختان آن همیشه سبزند، افرا، نمرا، نارون زبان گنجشک، شاه بلوط و راش که جنبه تجاری می باشد.

حیوانات

همچنین دراین منطقه، پرندگانی همچون گنجشک، سار، دارکوب و پستاندارانی نظیر خرس، شُوکا، تَشی و جوجه تیغی دیده می‌شوند.

کبکِ دَری در کوهستان‌های البرز، زندگی می‌کند و کبک خزر هم نامیده می‌شود و پرنده‌ای منزوی است.

برای اطلاعات بیشتر تور نمک آبرود کلیک کنید.