معرفی تور بوشهر

چرا تور بوشهر؟

بوشهر یک شهر بندری با قدمتی هزار ساله در کنار سواحل خلیج فارس است که به گنجینه خلیج فارس لقب گرفته است. وجود نخلستان‌های زیبا و منظره دریای نیلگون خلیج فارس و دیگر جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بوشهر در کنار مراسم و آیین‌های خاص استان بوشهر از جمله یزله گردانی و مراسم زار و حجله قاسم و …  بوشهر را به یک مقصد گردشگری جذاب تبدیل کرده است. به همین دلایل با وجود مسافت طولانی بوشهر از تهران، تور بوشهر از تهران همیشه طرفدار خودش را دارد. و در کنار تور هوایی بوشهر، تورهای زمینی بوشهر آشا سیر نیز مورد استقبال قرار می‌گیرد. در این مطلب می‌خواهیم شما را قبل از سفر کمی با بوشهر آشنا کنیم.

جاذبه های بوشهر

در تور بوشهر گروه تورهای نوین ( آشا سیر ) از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی شهر بوشهر از جمله عمارت ملک و ساحل بندرگاه و … دیدن خواهیم کرد. علاوه بر اینها با گشت و گذار در بافت بوشهر با فرهنگ و رسوم زندگی و موسیقی غنی بوشهری‌ها آشنا می‌شویم و غذاهای لذیذ و خاص بوشهر را می‌چشیم. اگر می‌خواهید قبل از تور بوشهر گردی در مورد جاذبه‌های این شهر بیشتر بدانید اینجا را بخوانید.

بهترین زمان سفر به بوشهر

معرفی تور بوشهر اگر آب و هوا یک فاکتور مهم برای انتخاب مقصد گردشگری شما است، گروه تورهای نوین در فصل‌های سرد سال مناطق جنوب ایران را به شما پیشنهاد می‌دهد. حتی در ایام نوروز هم بهترین اقلیم را این مناطق از جمله بوشهر دارد البته حجم زیاد گردشگران در تعطیلات نوروز محدودیت‌های اقامتی و .. را هم به وجود خواهد آورد. درست زمانی که برخی از نقاط ایران را سرما در برگرفته، آب و هوای بوشهر رو به بهاری شدن پیش می‌رود. گردشگران در این ایام سرد سال می‌توانند پا در آب‌های گرم خیلیج فارس بگذارند و دمی در ساحل زیبایی خلیج فارس در آن هوای دلپذیر آرامش دریافت کنند.

جهت دیدن بقیه پکیج های تور های داخلی آشا سیر اینجا را کلیک نمایید.

Call Now Button