تور ارزان آنتالیا

در مطالب گذشته در مورد آنتالیا و جاذبه های آنتالیا صحبت کردیم در این مطلب در مورد تور ارزان آنتالیا صحبت خواهیم کرد.

چگونه در هذینه های خود در سفر به آنتالیا صرفه جویی کنیم

آنتالیا که در جنوب شرقی ترکیه قرار دارد شهری زیبا و گردشگر پذیر می باشد، منطقه ای که سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر از تمام نقاط جهان است ، با توجه به نزدیکی ایران به کشور ترکیه و علاقه فراوان هموطنانان ما برای سفر به ترکیه و آنتالیا ما در این مطلب می خواهیم توضیحاتی در مورد راه های کاهش هذینه در تور ارزان آنتالیا به شما ارائه بنمایم.

نحو سفر به آنتالیا

طبق رول معمول برای سفر به خارج از کشور در اولین قدم شما باید مدارک لازم را تهیه فرماید، منظور ما گرفتن پاسپورت می باشد که به شکل عادی 7 تا 10 روز کاری زمان لازم دارد، و مبلغی نزدیک 120 هزار تومان باید هزینه فرماید.

از آنجایی که اشاخص دارای پاسپورت ایرانی برای مسافرت به ترکیه نیازی به گرفتن ویزا ندارند، خوشبختانه مبلغی برای گرفتن روادید نباید بپردازید.

عوارض خروج

مورد دیگری که باید مد نظر داشته باشید مبلغی است که باید به عنوان عوارض خروج از کشور به پردازید که بستگی به نوبت سفرشما به مبالغ 220 هزار تومان در نوبت اول، 330 هزار تومان برای بار دوم و 440 هزار تومان در نوبت بعد باید پرداخت کنید.

روش های سفر به آنتالیا

یکی از مهمترین موضوعات که در سفر ما تاثیر گذار است شکل اقدام به مسافرت می باشد، شاید تعداد کسانی که می دانند به صورت زمینی نیز می توان به آنتالیا رفت آنچنان زیاد نمی باشد، اما شما با خودروی شخصی و همچنین اتوبوس به صورت زمینی می توانید، به آنتالیا بروید، و یا تور ارزان آنتالیا را از کارشناسان مجرب ما در بخش تور های خارجی پیگیری بنماید.

البته پیشنهاد ما به شما تور هوایی آنتالیا می باشد زیرا از مخاطرات سفر به دور هستید، درست است که در این روش شما باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید، اما اگر می خواهید سفری آسان را تجربه کنید پیشنهاد ما تور آنتالیا به صورت هوایی است.

قیمت تور آنتالیا به چه بستگی دارد

اینکه تور ما چه مقدار ارزش دارد بستگی به نوع پرواز ما، ایرلاینی که انتخاب می کنیم، درجه هتل و خدماتی که از آن دریافت می کنیم، مدت زمانی که برای سفرمان اختصاص می دهیم متفاوت می باشد، البته شما همیشه باید از تورهای لحظه آخری و آفرهای ویژه با اطلاع باشید و از فرصت هایی که ممکن است برای شما بوجود بیاید، حداکثر بهره را ببرید.

موضوع مهم دیگری که شایان اهمیت است مقدار پولی می باشد که برای تفریحات سفر خود در نظر می گیریم که با توجه به جاذبه های آنتالیا به شما توصیه می کنیم در این بحث تا حد امکان دست و دل بازی کرده و از اماکن تفریحی و گردشگری آنتالیا استفاده کند (در واقع این بخش را در تور ارزان آنتالیا باید استثنا گردانید).

موارد دیگر که موجب کاهش هزینه شما می شود

به همراه بردن غذاهای کنسرو شده و آماده با توجه به تاریخ انقضاء آن

استفاده از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس و تاکسی و یا حتی اجاره خودرو در صورت زیاد بودن گشت و گذار شما

اگر شما از آن دسته گردشگران هستید که خیلی بر روی محل اقامت خود حساس نمی باشید، می توانید از آپارتمان ها، هاستل ها، در کنار متل ها استفاده نماید،

پیشنهاد ویژه ما به شما

موضوع دیگری که قصد داریم به آن بپردازیم، که اصطلاحا هم فال است هم تماشا و در هزینه سفر شما هم اثر بخش است، استفاده از غذاهای خیابانی خوش طعم ترکی مثل بورک و اسکندر کباب می باشد، که باعث آشنایی شما با فرهنگ غذایی ترکیه می شود و هم می تواند شما را با ذائقه اهلی ترکیه بیشتر آشنا نماید که با توجه به نزدیکی تاریخی و فرهنگی این کشور به ما مورد علاقه گردشگران ایرانی نیز می باشد.

بهترین فصل برای تور ارزان به آنتالیا کی است ؟

خوب بعد از موارد گفته شده باید به یکی از مهمترین موضوعات اثر بخش سفر توجه کنیم و آن انتخاب فصل سفر ست، که نقش چشم گیری در مبلغ پرداختی ما در سفر دارد، با توجه به اینکه ترکیه کشوری با آب و هوای معتدل و مدیترانه ای می باشد، و در فصل بهار و تابستان هوایش بسیار فرح بخش و دل انگیز است پس جای تعجبی ندارد که در این ایام گردشگران بسیاری به آن مراجه کرده و قیمت پرواز، هتل و… افزایش  یابد اما اگر دنبال قیمت پایین هستید در فصل زمستان به آنتالیا باید سفر کنید که به دلیل شرایط آب و هوایی آن مبلغ پرداختی شما تغغیر می نماید.

جاذبه های آنتالیا را از بیشتر بشناسید.

 

 

Call Now Button