تهران را بهتر بشناسیم ( تور تهرانگردی )

همیشه برای سفر و دیدن جاذبه‌ها نیاز نیست بار و بندیل ببندیم ، گاهی مکانهای دیدنی در چند قدمی ما و در دل همین کلان شهر تهران هستند که دیدنشان خالی از لطف نیست. می‌خواهیم در تور تهران‌گردی از حال و هوای شهرمان بیشتر بدانیم. تور تهران گردی می‌تواند با تمام المان‌ها و اماکن تاریخی و فرهنگی‌اش و طبیعت چشم نوازش یک مقصد گردشگری برای هر سلیقه‌ای باشد.

در تور تهرانگردی فرهنگی با دیدن گنجینه‌های ارزشمند تاریخی که از دوران قاجار و حتی ماقبل آن در دل تهران جای گرفته از خاطرات و حافظه‌های تاریخی این شهر و سرزمین مطلع خواهیم شد. حتی شکل‌گیری هر محله و خیابان توی تهران داستان‌ها و خاطرات جالبی دارند به خصوص خیابان شلوغ ولیعصر که شاید روزانه بارها از آن گذر کنیم ولی توجه نکنیم که در بلندترین خیابان خاورمیانه در حال قدم زدن هستیم. به خیابان ولیعصر یک موزه زنده در دل شهر تهران می‌گویند. سخن از موزه شد، باید بگویم در لا به لای شلوغی تهران، بخش‌هایی از تاریخ ایران و حتی اطلاعاتی در مورد حیات وحش و طبیعت ایران در دل موزه‌های تهران قایم شده‌اند و منتظر هستند که کشفشان کنیم. در این میان بازارهای متنوع تهران رو هم نباید نادیده بگیریم با ما باشید تا بگویم تهران گردی واقعی چه حرفی برای گفتن دارد .

در تور تهران‌گردی با گشت و گذار در دامنه‌ی کوه‌های شمال تهران و طبیعت سر سبز پارک‌های بی‌شمار سطح شهر روز پر نشاطی را برای خودمان خواهیم ساخت. برای گشت و گذار در شهر تهران و دیدن زیبایی‌هایش با  تور تهران گردی گروه تورهاي نوين همراه شوید و سری به جاذبه های گردشگری تهران بزنید.

تور تهرانگردی 5

کاخ نیاوران

برای خرید و آشنایی با تمام پکیج های تور تهران را بهتر بشناسیم ( تور تهرانگردی ) کلیک کنید.

جهت دیدن بقیه پکیج های تور های داخلی آشا سیر اینجا را کلیک نمایید.

Call Now Button