88767090 | 0939 147 0167

از اردبیل بیشتر بدانید

آشنایی با اردبیل- اردبیل- آشا سیر

در فصل های گرم سال می توانید به شهر های مختلفی مسافرت نماید و اوقات فراقت خود را در آنها به بهترین نحو ممکن سپری کنید اما این که کدام شهر مناسب تر است ، ما به شما معرفی می کنیم یکی ازاین مناطق عالی برای مسافرت قسمت های شرقی و شمال شرقی کشور می باشد که با آب و هوای مطبوع و خنک خود می تواند آسایش و آرامش شما را تامین کند.

آشنایی با اردبیل- اردبیل- آشا سیر

سفر به این منطقه می تواند تجربیات جدید برای شما به ارمغان بیاورند همه ساله با فرارسیدن ماه خرداد و نزدیکی به تعطیلات تابستان تعطیلی مدارس موج گسترده ای از گردشگران به منظور سفر به استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اربیل و خرید تورهای ترکیبی سرعین اردبیل یا بازدید از شهر تاریخی تبریز و خرید ( تور تبریز ) اقدام به تحقیق و جستوجو از سایت ها و منابع مختلف می نمایند بدین سبب ما برای سهولت و سرعت بیشتر به معرفی استان اردبیل که دارای جاذبه های شاخصی چون چشمه های آبگرم فراوان جاذبه های تاریخی شهر مشگین شهر و …را نام برد.

دانستنی های اردبیل

اردبیل که همچون نگین سبزی در استانی  با همین نام قرار دارد دارای مساحتی بالغ بر ۱۷۹۵۳ کیلومتر مربع می باشد این استان با گذشته ای  که به درازای زندگی بشریت می رسد در همسایگی استان آذربایجان شرقی و گیلان قرار دارد اردبیل دارای ۱۰ شهرستان است که از مهمترین آنها که دارای پتانسیل بالایی در حوضه گردشگری می باشند می توان به شهرهای اردبیل، مشکین شهر، سرعین و خلخال اشاره کرد.

آشنایی با اردبیل- اردبیل- آشا سیر

اردبیل می تواند همه گردشگرانی را که دارای سلایق متفاوتی هستند به طرف خود جذب نماید زیرا جاذبه های فراوان طبیعی مانند چشمه های آبگرم سرعین را که بالغ بر بیش از ۱۵ عدد میباشد را در خود جای داده است همچنین وجود طبعت بکر و روستاهای چشم نواز آلوارس و منطقه شکار ممنوع دره گلستان تنها شمه ای کوچک از جاذبه های سرعین می باشد.

اما اگر شما علاقهمند به تاریخ هستید می تواند از شهر تاریخی مشکین شهر که در فاصله تقریبی ۹۵ کیلومتری اردبیل قرار دارد بازدید کنید و برج های چهار گانه آن را از نظر بگذرانید در اینجا ما به شما این مژده را می دهیم که اگر مایل باشید که از دوشهر زیبای اردبیل و مشکین شهر بازدید نماید می تواند از طرق خرید تور ترکیبی مشکین شهر اردبیل و این محل مسافرت نماید.

آب و هوای اردبیل مانند دیگر مناطق شرقی کشور سرد و خنک می باشد از این رو مناسب برای سفر در ایام گرم سال می باشد.

یکی از جذاب ترین جاذبه های این شهر که در سال ۹۴ به بهره برداری رسید پل معلق مشکین شهر است که به عنوان طویل ترین پل خاورمیانه ثبت شده است و ۴۰۰ متر طول و ۸۰ متر ارتفاع دارد این سازه که روزانه مورد پسند هزاران نفر گردشگری است که با خرید تور مشکین شهر به این شهر سفر می کنند.

مطالب مرتبط  ده غذای خوشمزه ترکیه را بشناسید

آشنایی با اردبیل- اردبیل- آشا سیر

پل معلق مشکین شهر میتواند باعث شکل گیری خاطرات دل انگیزی برای شما و دوستانتان شود که تور مشکین شهر را خریداری کرده اند.

اگر بخواهیم از جاذبه های این شهر سخن به میان بیاوریم باید ساعت ها و ساعت ها به این کار بپردازیم جاذبه هایی مانند مسجد جامع ، بقعه سید امین‌الدین جبراییل که از اجداد پادشاهان صفویه بوده است البته اردبیل دارای جاذبه های طبیعی بی نظیری مانند  تله‌کابین حیران، دریاچه شورابیل، جنگل فندق لو نیز هست که هر کدام به تنهایی می تواند انگیزه شما برای خرید تور اردبیل گردد.  شما با خرید تور اردبیل می توانید یکی از جاذبه های ثبت شده ایران در لیست سازمان یونسکو را از نزدیک ببینید این محل که شیخ صفی‌الدین اردبیلی نام دارد در سال ۲۰۱۰ به لیست سازمان یونسکو اضافه گردید.

اگر بخواهید سفر خود را کمی شیرین تر کنید می توانید اصلی ترین سوغات این استان یعنی عسل فوق العاده آن را امتحان کند.

برای اطلاع بیشتر از سوغاتی های متنوع و دلچسب سرعین ازاین صفحه دیدن کنید.