88767090 | 0939 147 0167

تور کویر کاراکال

تور کویر کاراکال


برای خرید تور کویر کاراکال کلیک کنید

سفر در یک نگاه :

کجا می رویم :

هزینه های سفر:

خدمات:

تجهیزات سفر

شرایط و قوانین :

نقشه و اطلاعات جغرافیایی:

کویر کاراکال، اسمی که برخلاف تصور خیلی ها این کویر یک کویر در مرکز امریکا یا افریقا نیست.

کویر کاراکال کویری در دل ایران  است. ادرس کویر کاراکال در حوالی باق یزد .

نام کویر کاراکال برگرفته از نام گربه وحشی کاراکال ساکن همین منطقه می باشد، گربه های که به دلیل هوش بالا و قابلیت  اهلی شدن  همیشه مورد توجه مردم محلی بوده و با اموزش برای شکار به عنوان حیوانات شکاری محبوب بوده اند. گربه های دراز گوش کویر و حیوانات وحشی دیگر این منطقه در دل کویر طلائی پیدا کرد و به تماشای انها نشست.

بیشتر بدانید:

جذابیت های کویر کاراکال

جذابیت های کویر کاراکال برای تور های کویر کاراکال  بسیار متنوع بوده  که میتوان به شتر سواری، سافاری، موتور سواری، پیاده روی در نخلستان و اقامت در اقامتگاهی سنتی  وهوای سکوت کویر اسمان پرستاره می توان نام برد.

کاراکال-کویر-سیاه گوش-گربه-آشا سیر پارس-تورهای نوین

معنای کویر کاراکال

کویر کاراکال به دلیل وجود نوعی گربه سان به کاراکال شناخته می شود. گربه ها کاراکال به دلیل هوش بالا وقابلیت اهلی شدن مورد توجه مردم محلی بود اند با اموزش های فنی برای شکار به عنوان حیوانات شکاری محبوبو بوده اند. گربه های دراز گوش کویر وحیوانات وحشی دیگر این منطقهرا میتوان در دل این کویر طلای پیدا کرد.

کاراکال یکی از ۸ گونه گربه سان موجود در ایران است، که به عنوان  سیاه گوش بیابان نامیده می شود.این گربه به راحتی رام می شود به طوری که در زمانهای گذشته مردم هنودسنات وایران این گربه را برای شکار پرندگان و خرگوش، آهو و روباه تربیت می کردند.

اقامت:

اقامتی دلنشین درلوکس ترین هتل منطقه با فضای زیبای سنتی۳*تاپ به همراه پخش موسیقی در فضای سنتی هتل است.

امکانات هتل:

اتاقها دارای تلویزیون LCD ویخچال، اسپلیت داخل اتاق بوده. تور شامل صبحانه بوفه،نهار و شام بصورت منوباز (انتخابی وسنتی) می باشد.

اگر شما  علاقه مند به کویر گردی و طبیعت گردی هستید حتما با تور کویر کاراکال VIP ما سفر کنید که هم سفری راحت داشته باشید و هم یکی از نقاط دیدنی و بکر ایران را ببینید

تورهای مشابه :